Wpisy archiwalne w kategorii

50-100

Dystans całkowity:6287.58 km (w terenie 11.50 km; 0.18%)
Czas w ruchu:123:03
Średnia prędkość:21.86 km/h
Maksymalna prędkość:62.02 km/h
Suma podjazdów:12835 m
Suma kalorii:54238 kcal
Liczba aktywności:93
Średnio na aktywność:67.61 km i 3h 09m
Więcej statystyk

Pół latarki pół singiel

Środa, 20 listopada 2024 · Komentarze(0)
Kategoria 50-100, Latarki
Jednak błota też nie lubię :D podjazdy w bażantarni fajne, ale błoto duże, za duże.... więc szybki odwrót póki jeszcze można było. GreenVelo w ciemności dało radę, później szosa.

Dzień w rozjazdach

Piątek, 8 listopada 2024 · Komentarze(0)
Kategoria 50-100

Polecam :) 
Dzisiaj załatwiania dużo i kręcenia po mieście....a poza miastem nadal mgła. Specjalnie pojechałam poza, aby zobaczyć widok, a tu nic mgła :/ tęsknię ;( 
Oby do wiosny.

#Latarki

Środa, 6 listopada 2024 · Komentarze(0)
Kategoria 50-100, Latarki

Porannej mgły ciąg dalszy....na latarkach nie było lepiej :/ 
A później nie było lepiej...

Latarki

Nowy szuterek przez las.

Pomorsowane :)

Niedziela, 3 listopada 2024 · Komentarze(0)
Kategoria 50-100

Takie nowe cudo na deptaku w Malborku. Morsowanie, a później powrót na obiad :) 

Powrót był zdecydowanie lepszy, bo nie wiało w twarz. :/ 
Trasa+powrót do EB. 

Tczew zaduszki

Sobota, 2 listopada 2024 · Komentarze(0)
Kategoria 50-100

Po pierwszej rozgrzewce spotkałamm Dorotę, która wybierała się do Kartuz :) 
Na pogrzebie nie mogłam byc, dlatego pojechałam teraz pożegnać kolegę...na dwóch kołach. Na tym cmentarzu w Tczewie nie byłam, mały, ale urokliwy.

Ciągle wietrznie, ciut chłodniej jednak nadal śliczna, złota, polska jesień.

Rozpoczęcie sezonu morsowego :)

Niedziela, 27 października 2024 · Komentarze(0)
Kategoria 40na40, 50-100, Inne
Z rana standardowo gęsta mgła

KRowie mleko w mleku mgły ;) 
...ale później wyszło zamówienie słońce :) 
Kąpiel w Nogacie

ognisko z kiełbaskami

ciepła herbatka i powrót. 🥰🚲🍁🍂☕🌻



Do apteki :)

Sobota, 26 października 2024 · Komentarze(0)
Kategoria 40na40, 50-100

A słoneczniki nadal kwitną :) 

NDG z innej perspektywy, z roweru :)

Takie cudo znalazłam ....

Jesienny, skąpany we mgłę zamek w Malborku, śliczny P.S. aptekę w końcu znalazłam ;)